marina_header1

Proje Hakkında

Batı Marina, Ankara’nın batısına bambaşka bir görüş açısıyla bakan bir proje…

batikent_bati_marina2

Deniz gibi sürekli değişip dönüşen; durmadan yenilenen bir semtte denizden esinlenilmiş konsepti ve benzersiz peyzajı ile güvenli, sevimli bir liman. Kalite ve incelik her köşede: Dairelerde ithal duvar kağıtları, vestiyerler, mutfaklarda ankastre ürünler, kıymetli eşyalarınız için şifreli kasalar standart. Pencereler geniş ve ferah…

Batı Marina günlük yaşam enerjinizi yenileyebileceğiniz bir fitness salonuna, çocuklarınızın güvenle oynayabilecekleri oyun alanlarına sahip. Kent mobilyaları ve süs havuzu, yaşam kalitenize artı katıyor.

 

Batı Marina haritada çok özel bir nokta; Batıkent’te eşsiz bir konsept çalışma.


Toplamda 4000m² alana kurulu, büyüklükleri 200 ve 420m² arasında değişen, 4+1 ve 4+2 seçenekleriyle çok özel bu 33 daireden biri, sizin olabilir. Üstelik Batı Marina’da tüm daireler güney cephe; yani, güneş evinizin her yerinde!

 

Deniz tutkusu yaşam tarzınıza dönüşecek

marina_peyzaj

Yazın veya kışın; özenle düşünülerek hayata geçirilmiş peyzaj alanlarında, siz misafirlerinizi ağırlarken, çocuklarınız da gemi konseptli oyun parkında, günün tadını çıkartacak. Batı Marina’da kendinizi güvenli bir limanda hissedeceksiniz.

 

Yalnızca stil sahibi alternatifler

marina_salon

İster modern, isterseniz klasik tarzda döşenmiş dairelerden beğeninize uygun olanını seçin; size, ufak dokunuşlar ile zevkinizi tamamlamak kalsın. Keyfini bir ömür boyu, aileniz ve sevdiklerinizle beraber sürün.

 

Geniş kullanım alanları

marina_mutfak

Mutfak alanlarında yüksek kalite ankastre ürünler, zengin ve pratik çözümler ile hem yerden, hem de zamandan kazanacak, çalışırken dahi ferahlığı yaşayacak, beraber yenen her yemeğin tadını çıkaracaksınız.

 

Konfordan ödün vermeyen şıklık

marina_banyo

İdeal yaşam alanınızda rahatlığınız için her şey düşünüldü: İnce bir işçilik, kıskandıran ayrıntılar ve yalnızca en kaliteli çözümler…Batı Marina’da ergonomik ve modern tasarımlar, özel kullanım alanlarınız için de benzersiz çözümler sunuyor.

 

Spor: Herkes için!

marina_fitness

Zinde bir beden, dinlenmiş bir ruh kadar önemlidir. Batı Marina’da günün yorgunluğunu ve stresini atmak, yaşam enerjinizi tazelemek için ferah, bakımlı ve modern bir fitness salonu her an hizmetinizde. Burası siz ve sevdikleriniz için bir spor alanından öte, sosyal ilişkilerinizi de güçlendirerek yenileyebileceğiniz, konforlu bir yaşam alanı olacak.